Tulemused

Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klass Klubi
1 87 Eleanor Rang 3 00:21:36 N10 CFC Spordiklubi
2 72 Isabel Kiis 3 00:21:52 N10 KJK
3 5 Johanna Linnas 3 00:22:48 N10 Porter Racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 3 Kaarel Laansoo 3 00:18:14 KJK
2 4 Rando Kebja 3 00:21:38 CFC
3 1 Tristan Jürisaar 3 00:21:42 Haanja Rattaklubi
4 2 Jekabs Podins 3 00:21:55 International School Estonia
5 86 Mattias Meltsov 3 00:23:16 Haanja
71 Hubert Maripuu 2 DNF CFC
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 84 Marta Mõttus 3 00:16:26 Haanja Rattaklubi
2 79 Pauliine Pesor 3 00:19:56 KoMo
3 78 Roosmarii Pesor 3 00:20:25 KoMo
4 16 Kertu Mitt 3 00:21:12 Pärnu Spordiselts Kalev
5 15 Lisette Linnas 3 00:21:35 Porter Racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 8 Steven Sumberg 3 00:15:38 Porter Racing
2 81 Uku Järv 3 00:15:43 CFC Spordiklubi
3 7 Simon Suppi 3 00:17:42 Nõmme Rattakool
4 13 Trevor Aola 3 00:17:50 Pärnu Spordiselts Kalev
5 74 Kevin Kertsman 3 00:17:54 CFC
6 6 Maikel Magnus Välja 3 00:19:02 Aruküla sk
7 75 Andreas Grossmann 3 00:19:03 Nõmme Rattaklubi
8 80 Petter Linno 3 00:20:25 KJK
9 14 Pärt Ruubel 3 00:20:28 Pärnu Spordiselts Kalev
10 9 Joosep Nöps 3 00:20:42 Porter Racing
11 12 Krisjanis Podins 3 00:21:33 International School Estonia
12 77 Oskar Lemloch 3 00:21:36 CFC Spordiklubi
13 89 Renat Kirsipuu 3 00:21:38 kalevijalgrattakool
14 88 Kristian Ebras 3 00:21:44 KJK
15 10 Karl Villem Käärt 3 00:23:04 Kalevi Jalgrattakool
11 Magnus Normak 1 DNF Kalevi Jalgrattakool
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 31 Linda Lensment 4 00:31:51 Kalevi jalgrattakool
2 73 Melani Kertsman 3 00:31:49 CFC
76 Loore Lemloch 2 DNF CFC Spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 17 Sebastian Suppi 4 00:26:09 CFC Spordiklubi
2 25 Hugo Hendrik Orav 4 00:27:08 Porter Racing
3 30 Herlen Kajo 4 00:28:54 Kuusalu rattaklubi
4 28 Egert Tammeleht 4 00:28:58 Porter Racing
5 24 Marten Konga 4 00:30:12 Porter Racing
6 21 Niklas Lond 4 00:30:41 CFC
7 29 Harri Alfred Koonik 4 00:31:20 Kalevi jalgrattakool
8 18 Märt Laansoo 4 00:31:40 KJK
9 23 Mihkel Arro 4 00:31:48 Porter Racing
10 19 Uko Hommik 4 00:32:33 Hauka Veloklubi
11 26 Kristo Õruste 4 00:33:03 Porter Racing
12 22 Richard Hynninen 4 00:33:15 Kalevi jalgrattakool
13 91 Oliver Läänsoo 4 00:35:19 Kalevi jalgrattakool
14 82 Armin Akkel 4 00:35:46 KJK
15 20 Ott Kiivit 4 00:35:59 Kalevi jalgrattakool
16 27 Oliver Linnas 3 00:26:22 Porter Racing
17 93 Hans-Kristjan Järvik 3 00:28:04
18 90 Hugo Bergson 3 00:28:16 KJK
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 40 Maribel Rannala 6 00:53:02 CFC
2 44 Mairit Kaarjärv 5 00:42:39 SK Rakke
3 42 Mariann Koik 5 00:43:44 Porter Racing
4 45 Lauren Pohl 5 00:45:29 CFC
41 Maria Treier 0 DNS CFC
43 Ella Koivula 0 DNS Korska Racing Team - Finland
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 85 Matthias Mõttus 6 00:42:34 Haanja Rattaklubi
2 36 Oliver Mätik 6 00:42:35 Kalevi jalgrattakool
3 83 Riko Tammepuu 6 00:43:01 CFC Spordiklubi
4 38 Riko Mäeuibo 6 00:44:52 Kalevi jalgrattakool
5 33 Arseni Laidinen 6 00:44:53 Narva Spordikool Energia
6 92 Ron Rooni 6 00:44:53 CFC
7 32 Viljami Jalonen 6 00:45:59 Korson kaiku / Korska Racing Team
8 35 Peeter Tsanev 6 00:47:37 Kalevi jalgrattakool
9 37 Gevert Aola 6 00:51:24 Pärnu Spordiselts Kalev
10 34 Gregor Vain 5 00:42:43 Porter Racing
11 39 Simon Tiitson 5 00:53:34
12 94 Tom Vallimägi 4 00:46:48 Kalevi jalgrattakool
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 49 Marii-Isabel Allikberg 5 00:42:41 KJK
2 50 Karolin Surva 5 00:44:33 CFC
3 51 Mia Carla Tegelmann 5 00:45:57 Kalevi Jalgrattakool KJK
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 95 Elias Hämäläinen 11 01:27:40 TWD-Länken
2 46 Johann Mattias Puuorg 11 01:32:19 Porter Racing
3 47 Aleksey Leonov 10 01:26:54 Rein Taaramäe rattaklubi
4 48 Tauri Jürisaar 10 01:26:56 Haanja Rattaklubi
5 103 Siur Rasmus Willadsen 10 01:32:54 KJK
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 52 Annabrit Prants 10 01:29:29 KJK
2 56 Laura Lepasalu 10 01:30:05 Simuna SK
3 57 Maris Kaarjärv 9 01:26:44 SK Rakke
4 106 Sille Puhu 9 01:30:42 HWX
5 105 Carolin Tammsoo 8 01:29:08 CFC Spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 54 Kirill Tarassov 11 01:24:53 KJK
2 55 Sander Saar 11 01:27:52
3 100 Raiko Kaldoja 11 01:30:11 CC Rota Mobilis
53 Henry Grünberg 4 DNF Porter Racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 102 Imre Ojavere 11 01:25:40 CC Rota Mobilis
2 62 Ivar Vaab 11 01:31:04 Rattabaas
3 101 Henrik Kivilo 11 01:31:45 Redbike
4 59 Reimo Kiisk 11 01:33:54
5 63 Marko Pohl 10 01:25:30 A&T Spordiklubi
6 61 Mehis Leigri 10 01:27:42 RR Siplased
7 60 Taavi Selder 10 01:28:37 Velohunt ProTeam
8 107 Erkki Stüf 10 01:30:16 Aidu Spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 64 Margus Malva 11 01:27:11 CC Rota Mobilis
2 96 Toomas Lepik 11 01:29:17 Astro Baltics
3 66 Egon Rembla 11 01:33:23 Sportlove
4 67 Janek Resev 11 01:35:25
5 98 Markus Vähi 10 01:27:31 Redbike Team
6 104 Alar Sala 10 01:31:32
7 65 Risto Erik 9 01:25:50 Sportlove
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 69 Indrek Epner 11 01:28:57 Velohunt ProTeam
2 97 Eero Kiskonen 11 01:30:20 KJK
3 68 Aimar Pedari 10 01:26:08 RR Siplased
4 70 Kaupo Kuhlap 8 01:28:36 Cosmos
99 Tarmo Neemela 0 DNF A&T Spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 58 Ainar Elberg 10 01:30:54 CFC Spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 72 Isabel Kiis 3 00:17:58 Kalevi Jalgrattakool
2 87 Eleanor Rang 3 00:18:22 CFC
3 120 Anna Helene Rauk 3 00:20:40 Triathlon Estonia
4 5 Johanna Linnas 3 00:24:19 Porter Racing
5 121 Karolina Lilenbach 2 00:14:03 CFC
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 3 Kaarel Laansoo 3 00:17:36 KJK
2 4 Rando Kebja 3 00:19:49 CFC
3 124 Dominic Ormus 3 00:20:11 Nõmme Rattakool
4 2 Jekabs Podins 3 00:20:16 International School Estonia
5 86 Mattias Meltsov 3 00:20:45 Haanja Rattaklubi
6 122 Tormi Pesor 2 00:15:08 KoMo
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 84 Marta Mõttus 3 00:14:35 Haanja Rattaklubi
2 79 Pauliine Pesor 3 00:16:25 Raplamaa Rattaklubi KoMo
3 78 Roosmarii Pesor 3 00:17:51 Raplamaa Rattaklubi KoMo
4 16 Kertu Mitt 3 00:20:05 Pärnu Spordiselts Kalev
5 15 Lisette Linnas 3 00:21:13 Porter Racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 11 Magnus Normak 3 00:13:58 Kalevi Jalgrattakool
2 81 Uku Järv 3 00:14:25 CFC
3 8 Steven Sumberg 3 00:15:29 Porter Racing
4 74 Kevin Kertsman 3 00:15:45 CFC Spordiklubi
5 7 Simon Suppi 3 00:16:21 Nõmme Rattakool
6 13 Trevor Aola 3 00:16:23 Pärnu Spordiselts Kalev
7 6 Maikel Magnus Välja 3 00:16:26 Aruküla sk
8 75 Andreas Grossmann 3 00:16:26
9 9 Joosep Nöps 3 00:17:42 Porter Racing
10 80 Petter Linno 3 00:18:15 Kalevi Jalgrattakool
11 77 Oskar Lemloch 3 00:18:22 CFC
12 14 Pärt Ruubel 3 00:18:53 Pärnu Spordiselts Kalev
13 123 Robert Jonas Takel 3 00:21:02 CFC
14 12 Krisjanis Podins 3 00:21:56 International School Estonia
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 31 Linda Lensment 4 00:41:44 Kalevi Jalgrattakool
2 76 Loore Lemloch 3 00:29:56 CFC
3 73 Melani Kertsman 3 00:39:59 CFC Spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 17 Sebastian Suppi 4 00:33:00 CFC Spordiklubi
2 25 Hugo Hendrik Orav 4 00:33:57 Porter Racing
3 30 Herlen Kajo 4 00:34:58 Kuusalu rattaklubi
4 28 Egert Tammeleht 4 00:37:47 Porter Racing
5 24 Marten Konga 4 00:38:33 Porter Racing
6 29 Harri Alfred Koonik 4 00:39:33 Kalevi Jalgrattakool
7 21 Niklas Lond 4 00:39:54 CFC
8 126 Karel Gustav Rei 4 00:39:58 CFC
9 26 Kristo Õruste 4 00:40:05 Porter Racing
10 23 Mihkel Arro 4 00:40:52 Porter Racing
11 22 Richard Hynninen 4 00:41:54 Kalevi Jalgrattakool
12 91 Oliver Läänsoo 3 00:29:29 Kalevi Jalgrattakool
13 82 Armin Akkel 3 00:30:13
14 20 Ott Kiivit 3 00:31:32 Kalevi Jalgrattakool
15 109 Markus Müürisepp 3 00:38:08 Kalevi Jalgrattakool
18 Märt Laansoo 2 DNF KJK
27 Oliver Linnas 0 DNS Porter Racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 40 Maribel Rannala 4 00:40:53 CFC
2 44 Mairit Kaarjärv 4 00:41:10 SK Rakke
3 42 Mariann Koik 4 00:41:49 Porter Racing
4 45 Lauren Pohl 4 00:43:32 CFC
43 Ella Koivula 0 DNS Korska Racing Team - Finland
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 85 Matthias Mõttus 4 00:31:48 Haanja Rattaklubi
2 36 Oliver Mätik 4 00:31:51 Kalevi jalgrattakool
3 83 Riko Tammepuu 4 00:32:15 CFC
4 92 Ron Rooni 4 00:34:11 CFC
5 38 Riko Mäeuibo 4 00:34:43 Kalevi jalgrattakool
6 33 Arseni Laidinen 4 00:35:18 Narva Spordikool Energia
7 35 Peeter Tsanev 4 00:35:41 Kalevi jalgrattakool
8 37 Gevert Aola 4 00:40:26 Pärnu Spordiselts Kalev
9 127 Raul Richard Nirk 4 00:40:38 CFC
10 94 Tom Vallimägi 3 00:40:51 Kalevi jalgrattakool
34 Gregor Vain 0 DNS Porter Racing
39 Simon Tiitson 0 DNS Pärnu Spordiselts Kalev
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 49 Marii-Isabel Allikberg 4 00:41:25 KJK
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 46 Johann Mattias Puuorg 8 01:20:18 Porter racing
2 48 Tauri Jürisaar 8 01:20:50 Haanja Rattaklubi
3 47 Aleksey Leonov 7 01:18:02 Rein Taaramäe rattaklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 125 Mari-Liis Mõttus 8 01:22:59 Haanja Rattaklubi
2 131 Janelle Uibokand 7 01:13:36 Peloton
3 106 Sille Puhu 7 01:19:17 HWX
4 128 Maris Lillep 7 01:19:51 Redbike
5 57 Maris Kaarjärv 7 01:21:42 SK Rakke
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 54 Kirill Tarassov 8 01:11:35 KJK
2 55 Sander Saar 8 01:13:03
3 100 Raiko Kaldoja 8 01:15:32 CC Rota Mobilis
4 53 Henry Grünberg 8 01:16:52 Porter racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 102 Imre Ojavere 8 01:12:23 CC Rota Mobilis
2 101 Henrik Kivilo 8 01:13:39 Redbike
3 62 Ivar Vaab 8 01:16:17 Rattabaas
4 134 Dmitri Sõptšenko 8 01:18:48 Redbike
5 130 Dmitri Rusovits 8 01:18:55 Red Bike
6 60 Taavi Selder 8 01:20:07 Velohunt ProTeam
7 63 Marko Pohl 8 01:20:45 A&T Spoediklubi
8 61 Lehis Leigri 8 01:21:33 RR Siplased
9 59 Reimo Kiisk 8 01:22:19
10 119 Rivo Reinsalu 8 01:23:00 CCH
11 118 Heigo Kopso 7 01:13:37 SAQ SC
12 135 Raido Tonts 7 01:14:40 Haaslava MTB
13 112 Marek Karm 7 01:14:43 Spordipartner
14 136 Erol Jürgenson 7 01:26:29 SAQ SC
113 Aivars Darznieks 7 DNF Veloprofs.lv
107 Erkki Stüf 0 DNS Aidu spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 110 Magnus Krusemann 8 01:13:21 AT SPORDIKLUBI
2 64 Margus Malva 8 01:13:36 CC Rota Mobilis
3 137 Argo Rohtmets 8 01:15:34 Rattabaas
4 96 Toomas Lepik 8 01:15:34 Astro Baltics
5 114 Vladimir Všivtsev 8 01:18:43 Äkke
6 116 Rain Lond 8 01:19:45
7 98 Markus Vähi 8 01:21:14
8 67 Janek Resev 8 01:22:08
9 66 Egon Rembla 7 01:12:27 Sportlove
10 104 Alar Sala 7 01:14:26
11 111 Martin Meltsov 7 01:14:55 Haanja Rattaklubi
12 139 Raini Valgma 7 01:15:01 SAQ SC
13 133 Hardi Teder 7 01:15:32 Haaslava MTB
14 129 Indrek Ester 7 01:16:59 Adventures - Kose AMK
15 141 Raigo Paas 7 01:18:08 SAQ SC
16 65 Risto Erik 7 01:23:34 Sportlove
17 140 Heikki Tõnumaa 6 01:20:36 SAQ SC
108 Arvi Romandi 5 DNF Rae Rattaklubi
138 Madis Kogermann 2 DNF SAQ SC
117 Mikko Koivula 0 DNS Korson Kaiku
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 69 Indrek Epner 8 01:15:34 Velohunt ProTeam
2 97 Eero Kiskonen 8 01:17:16 kalevijalgrattakool
3 99 Tarmo Neemela 8 01:17:25 A&T Spoediklubi
4 68 Aimar Pedari 8 01:22:43 RRsiplased
5 132 Peeter Kand 7 01:15:58 Velo clubbers
6 115 Marco Haas 7 01:23:28 SAQ SC
7 70 Kaupo Kuhlap 6 01:24:48 Cosmos
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 58 Ainar Elberg 7 01:12:43 CFC Spordiklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 87 Eleanor Rang 3 00:12:24 Cfc
2 72 Isabel Kiis 3 00:12:25 Kalevi Jalgrattakool
3 5 Johanna Linnas 3 00:14:38 Porter Racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Sugu Klubi
1 3 Kaarel Laansoo 3 00:11:54 Male Kalevi Jalgrattakool
2 145 Martin Maide 3 00:11:57 Male Pärnu Spordiselts Kalev
3 1 Tristan Jürisaar 3 00:12:33 Male Haanja Rattaklubi
4 4 Rando Kebja 3 00:13:25 Male Cfc
5 86 Mattias Meltsov 3 00:14:31 Male Haanja Rattaklubi
6 149 Jasper Aleksander Teder 2 00:10:02 Male Kalevi Jalgrattakool
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 84 Mõttus Marta 3 00:10:18 Haanja rattaklubi
2 15 Lisette Linnas 3 00:13:38 Porter Racing
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 81 Uku Järv 3 00:09:55 Cfc
2 8 Steven Sumberg 3 00:09:56 Porter Racing
3 150 Kevin Kertsman 3 00:10:41 Cfc
4 7 Simon Suppi 3 00:10:45 Nõmme Rattakool
5 13 Trevor Aola 3 00:10:57 Pärnu Spordiselts Kalev
6 6 Maikel Magnus Välja 3 00:11:33 Aruküla Sk
7 14 Pärt Ruubel 3 00:12:24 Pärnu Spordiselts Kalev
8 9 Joosep Nöps 3 00:12:34 Porter Racing
9 77 Oskar Lemloch 3 00:12:37 Cfc
10 80 Petter Linno 3 00:13:25 Kalevi Jalgrattakool
11 148 Vadim Smolentsev 2 00:10:04 Narva Spordikool Energia
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 31 Linda Lensment 2 00:36:04 Kalevi Jalgrattakool
76 Loore Lemloch 1 DNF Cfc
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 25 Hugo Hendrik Orav 2 00:28:10 Porter Racing
2 17 Sebastian Suppi 2 00:29:23 Cfc Spordiklubi
3 30 Herlen Kajo 2 00:30:29 Kuusalu Rattaklubi
4 24 Marten Konga 2 00:31:17 Porter Racing
5 19 Uko Hommik 2 00:33:15 Hauka Veloklubi
6 21 Niklas Lond 2 00:33:27 Cfc
7 29 Harri Alfred Koonik 2 00:33:57 Kalevi Jalgrattakool
8 23 Mihkel Arro 2 00:34:14 Porter Racing
9 26 Kristo Õruste 2 00:34:46 Porter Racing
10 147 Anton Varjaskin 2 00:35:29 Narva Spordikool Energia
11 28 Egert Tammeleht 2 00:35:54 Porter Racing
12 91 Oliver Läänsoo 2 00:36:19 Kalevi Jalgrattakool
13 82 Armin Akkel 2 00:37:38 Kalevi Jalgrattakool
14 22 Richard Hynninen 2 00:38:26 Kalevi Jalgrattakool
15 156 Artem Shelenkov 2 00:40:04 Lõuna-Eesti Rattaklubi
16 20 Ott Kiivit 2 00:41:58 Kalevi Jalgrattakool
17 153 Ivan Chornohor 2 00:43:18 Lõuna-Eesti Rattaklubi
18 27 Oliver Linnas 2 00:50:33 Porter Racing
154 Ralf Hürden 0 DNF Cfc
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 40 Maribel Rannala 3 00:51:24 Cfc
2 44 Mairit Kaarjärv 3 00:57:11 Sk Rakke
3 155 Anastasiia Poluian 2 00:50:06 Lõuna-Eesti Rattaklubi
4 152 Viktoriia Baderyk 2 00:51:18
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 85 Matthias Mõttus 3 00:41:37 Haanja Rattaklubi
2 151 Mihail Lavrenko 3 00:44:12
3 33 Arseni Laidinen 3 00:46:58 Narva Spordikool Energia
4 35 Peeter Tsanev 3 00:49:09 Kalevi Jalgrattakool
5 127 Raul Richard Nirk 3 00:49:43 Cfc
6 37 Gevert Aola 3 00:49:59 Pärnu Spordiselts Kalev
7 146 Uku Sinkkonen 2 00:55:16 Kalevi Jalgrattakool
8 94 Tom Vallimägi 2 00:57:49 Kalevi Jalgrattakool
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 49 Marii-Isabel Allikberg 3 00:52:25 Kjk
2 51 Mia Carla Tegelmann 3 00:55:34
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 48 Tauri Jürisaar 6 01:34:15 Haanja Rattaklubi
2 47 Aleksey Leonov 6 01:34:43 Rein Taaramäe Rattaklubi
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 106 Sille Puhu 5 01:33:10 Hwx
2 57 Maris Kaarjärv 3 00:59:24 Sk Rakke
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 55 Sander Saar 6 01:21:46
2 53 Henry Grünberg 6 01:24:47 Porter Racing
3 100 Raiko Kaldoja 5 01:21:53 Cc Rota Mobilis
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 102 Imre Ojavere 6 01:21:45 Cc Rota Mobilis
2 130 Dmitri Rusovits 6 01:28:06
3 60 Taavi Selder 6 01:30:54 Velohunt Pro Team
4 63 Marko Pohl 6 01:35:17 A&T Spordiklubi
5 144 Vladimir Lapšin 5 01:25:21 Vo2 Specialized
6 118 Heigo Kopso 5 01:32:31 Saq Sc
  62 Ivar Vaab 0 DNF Rattabaas
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 64 Margus Malva 6 01:25:39 Cc Rota Mobilis
2 66 Egon Rembla 6 01:36:07 Sportlove
3 133 Hardi Teder 5 01:25:26 Haaslava Mtb
4 65 Risto Erik 5 01:25:37 Sportlove
5 141 Raigo Paas 5 01:27:31 Saq Sc
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 69 Indrek Epner 6 01:26:41 Velohunt Proteam
2 99 Tarmo Neemela 6 01:29:47 A&T Spordiklubi
3 142 Alar Reiska 6 01:37:44 Haanja Rk
Koht Nr. Nimi Ringe Aeg Klubi
1 58 Ainar Elberg 5 01:22:34