Jõelähtme XCO’l ootab sõitjaid 5,3 km ring ja lisaks 1,6 km lahtisõidu osa. Noorte ring on 1,2 km pikkune, millele lisandub 1,6 km lahtisõidu ring.

Rajast endast:
Seekordne XCO rada on selline, kus puuduvad kunstlikud elemendid. Kõik laskumised, kivised kohad jne on sellised, mida antud piirkond pakub. On nii droppe, rock-gardeneid, maha langenud puid jne. Ka tõusumeetreid koguneb piisavalt. Pikal ringil on sees JRM-ist tuttav sälkorg. Rada sai lõpuks kokku selline, et pealtvaatajatel on stardist kolmesaja meetri raadiuses näha väga erinevaid tehnilisi lõike. Raja kaugeim punkt stardist asub linnulennult 950 m kaugusel. Jootmiskoht tuleb rajale vahetult finišikaare juurde kui ratturid lähevad uuele ringile.

Noortering on lihtsam, kuid 1,2 km ringile jagub nii tõuse kui laskumisi, kiviseid lõike, paar teravamat klaskumist, puude ületeamist jne.

Radade kaart on leitav SIIT.

Kaardil on näha ka soovitav kohale jõudmise teekond – kiirem tee kohale jõudmiseks on Narva maanteelt Tallinna Prügila mahasõidu kaudu. Alates prügila-Kallavere ringteest on väljas ka Jõelähtme Singli suunanooled.

Päisepildi autor: Gary Kevin Krõm